Jak si vybrat bezplatnou službu VPN

Proč je důležité mít bezplatnou službu VPN? Je to proto, že k počítači musíte mít přístup z jakéhokoli internetového připojení, bez ohledu na to, zda je z domova nebo z kanceláře. Pomocí VPN můžete používat internet bezpečně a anonymně prostřednictvím nezabezpečeného připojení. Většina služeb VPN vám účtuje poplatek každý měsíc, pokud chcete využívat jejich zabezpečenou síť serverů.

Existují však také některé služby VPN, které nabízejí omezený základní program zdarma, s cílem přesvědčit vás, abyste si později zakoupili placené předplatné. Tyto omezené programy mohou mít méně umístění serveru nebo nemusí mít všechny funkce šifrování, které by uspokojily požadavky většiny uživatelů. Mohou také nabízet pouze jedno doménové jméno a jednu e -mailovou adresu, zatímco jiné placené VPN vám nabídnou více. Bezplatná služba vpn navíc obvykle nabízí pouze základní protokoly, jako jsou sítě TCP/IP a IP, což je užitečné při procházení sítě.

Pokud tedy používáte bezplatnou službu VPN a chcete více funkcí, můžete být docela zklamaní a budete muset použít placenou verzi. Některé bezplatné služby VPN přidaly několik funkcí, jako jsou servery DNS, anonymní proxy atd., Které jsou velmi užitečné při procházení webu a stahování a nahrávání souborů. Pokud jsou však umístění serveru vašeho serveru VPN omezená a počet serverů je také poměrně omezený, pak vám tyto bezplatné sítě VPN nebudou moci poskytnout nejlepší zážitek. Z tohoto důvodu je vždy lepší jít na windscribe VPN.

Když hledáte bezplatnou službu dodávek, v zásadě hledáte omezení rychlosti. Šířka pásma je pro streamovací služby zásadní, protože tyto služby vyžadují hodně dat. Bylo by však nespravedlivé tvrdit, že jakýkoli streamingový web bude trpět omezením rychlosti nízké šířky pásma, protože rychlost internetového připojení je stejně omezena rychlostními limity jednotlivých ISP. Tento aspekt tedy žádným způsobem neovlivňuje streamovací služby.

Nejlepší způsob, jak si vybrat bezplatnou službu VPN, je vyhledat neomezenou šířku pásma a neomezená data. Neomezená šířka pásma a neomezená data jsou pro streamování médií naprosto zásadní. Existuje mnoho bezplatných VPN, ale při výběru poskytovatele musíte být velmi opatrní. Mnoho bezplatných sítí VPN bude mít buď omezenou šířku pásma nebo data. Při výběru bezplatné dodávky proto zajistěte, aby měl poskytovatel neomezenou šířku pásma a/nebo data.

Je také důležité si uvědomit, že ne všechny bezplatné služby vpn jsou vytvořeny stejné. Pokud hledáte vysokou rychlost a spolehlivé připojení, pak jsou vaší nejlepší volbou placené služby vpn. Důvodem je, že tito poskytovatelé mají dedikované servery na různých místech po celém světě. Vaše připojení tedy není ovlivněno různými dalšími faktory, jako je umístění serveru a rychlost připojení. Tím je zajištěno, že váš stream médií bude nepřerušovaný a bezpečný bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Back to top

cace050c0176609ccec7cd8c4de21b39