10 slavné Kamenné Texty

10 slavné Kamenné Texty

Tam byla spousta proslulý kámen skladby, které byly vyrobeny v průběhu let a ve spojení s nimi se všemi, některé pozoruhodné texty se stal hluboce zakořeněné do našeho vědomí. Dovolte mi odhalit seznam pouze 10, ale existuje spousta dalších, které mohou být součástí tohoto zápisu jako mnoho největší v této chvíli velmi prosím, neváhejte přidat nějaké to zjistíte, by měla být součástí všech z nich.

tady v Kanadě, kde jsme za ta léta měli spoustu úžasných textařů. Druh Neil mladší, Gordon Lightfoot, Gordon Downie z Tragicky Hip a Neil Peart z Rush muset být přidán k velmi nejlepší na planetě. Gord Downie měl způsob, jak mít účet nebo okolnost, a také součet scénář až v okamžiku míchání obrysy by mohly dodávat zimnice. Neil Peart byl vlastně myslící muž slovo-slinger pomocí vás do řady různých velikostí pro své fanoušky, aby zvážila. Ačkoli tento seznam je ve skutečnosti zdaleka nejlepší a pouze představuje určité kapky v oceánské hodnotě renomovaných textů stone tune, níže jsou uvedeny některé spojené s fantastickými texty naší doby. Prosím, podělte se o některé z vašich stejně.

10)Gord Downie nám nabídl, abychom zvážili jeho obrovský výběr neuvěřitelných lyrických skutečně děl v průběhu let, kromě toho, že nabídl Spojeným státům několik jednoduchých vhledů do každodenního života.

"Pro existenci my prostě potřebujeme určitě oslabit/a objevte někam na návštěvu/Jít někam, kde jsme to nutné/Sehnat někoho, kdo rostou"

tragicky Hip-je to život, pokud Neoslabíte

 

9) Neil Peart vzal Spojené státy na mnoho cest jako textař a bubeník pro Rush, ale také dal Spojené státy komentář o naší společnosti a jak pracujeme v něm.

"Nějaké destinace mohou pomoci vyčistit/neatraktivní pravdu/i když předměstí udržet žádné kouzlo, jak zmírnit/narušené sny mladých lidí"

Rush-subdivize

 

8) Neil younger má ve skutečnosti spoustu fantastických textů, které si můžete vybrat z jejich obrovského výběru práce. Tady je jedna o vytrvalosti.

"je snazší vypálit než zmizet/Ahoj Ahoj můj osobní"

Neil Young-můj osobní Můj osobní Hej Hej Hej (bez varování)

 

7) Zde je několik z celého světa zakotvených do mozku ...

" Exit light, type evening, simply take my personal hand. Jedeme do never-never-land "

Metallica-odeslat Sandman

 

6) " Ano, diskutují o nápoji označeném jako osamělost, ale je to lepší než pít sami "

Billy Joel - Piano Guy

 

5) " takže pokud byste mě chtěli milovat, poté se darlin 'nezdržujte, nebo prostě dokončím chůzi během chladných listopadových srážek"

Guns ' N Roses-listopadový déšť

 

4) "a v podstatě tvrdí, že je moudrý člověk, pak to bezpochyby znamená, že nevíme "

Kansas-Carry On Wayward Son

 

3) "přál bych si, abych teď nevěděl, věci, kterým jsem nerozuměl další "

Bob Seger-od větru

 

2) <silné> "Mami, jen zabit chlapa, místo zbraň proti jeho hlavu, vytáhl můj spoušť, teď je mrtvý"

královna-Bohemian Rhapsody

 

" a i když v budoucnu navíjíme, naše vlastní stíny jsou větší než duše. Chodí tam žena, kterou známe, jen kdo vyniká bílým světlem a chtěl by ukázat každou maličkost, která se stále mění na stříbro. A v případě, že věnujete pozornost velmi tvrdě, rytmus může přijít pro vaše požadavky konečně, vždy, když je každý jeden a něco je možná všechno.

Back to top

f509dcc7db1bad459184efaff887a14e