Potřebuji si vyřídit Objednat se na úřad Veřejné zakázky Úřední deska Kontakty Informace dle 106/1999 Sb.

Městské infocentrum pro podnikatele otevřeno

Napsal(a)  | Rubrika: Pro podnikatelé

Město Děčín jako nositel projektu „Podporou trhu práce k vyšší atraktivitě Děčínska“ zprovoznilo v Myslbekově ulici č. 3 v Děčíně 1  informační centrum pro podnikatele a to jak pro začínající, tak také pro ty již fungující.

Asi by bylo naivní se domnívat, že Vám pomůže toto infocentrum nasmlouvat kontrakty nebo zařídí odbytiště Vašich produktů. Rovněž nelze čekat, že Vám půjči peníze na Váš byznys. Místo bude mít přínos zejména pro ty, kteří v tomto městě chtějí začít budovat svou živnost a svou firmu, pro ty, kteří hledají nikoliv klienta úřadu práce paušálně, ale klienta takového, který bude ochoten na částečný úvazek nebo jen na určité hodiny pracovat pro některého z renomovaných zaměstnavatelů Děčínska. Právě touto činnností by se měli zaměstnanci informačního místa zabývat a měli by být schopni Vám domluvit schůzky s odborníky v případě specializovaného dotazu stran Vašeho podnikání nebo podnikatelského záměru dosud nerealizovaného. Místo by mohlo být také jakýmsi „svodným“ místem pro Vaše dotazy vůči vedení města. Mělo by jít, samozřejmě, o dotazy a budování komunikace v zájmu rozkvětu podnikatelského a zaměstnavatelského prostředí. Máte-li však také jakýkoliv námět a nápad založený na spolupráci Vaší či jiné firmy s městem Děčín, můžete zcela nezávazně tento návrh přednést na výše uvedené adrese. Infocentrum bude garantovat rychlé přenesení návrhu přímo k uchu nejvyššího vedení města.  Telefonní spojení na toto místo je 412511925. Mailem pak lze komunikovat přes urad@ohkdecin.cz.

Okresní hospodářská komora DěčínPřečtěno: 3678 krát Naposledy změněno středa, 20 listopad 2013 11:02

ISO 9001:2015

ISO DĚČÍNStatutární město Děčín – Magistrát města Děčín získal od mezinárodní firmy se sídlem ve Švýcarsku certifikát pro systém kvality dle normy ISO 9001:2015.

KONTAKT

KONTAKT ÚŘADStatutární město Děčín | Magistrát města Děčín
Mírové náměstí 1175/5, 405 38 Děčín IV
Telefon: 412 593 111, 412 591 111
Datová schránka: x9hbpfn
ePodatelna: posta@mmdecin.cz