Potřebuji si vyřídit Objednat se na úřad Veřejné zakázky Úřední deska Kontakty Informace dle 106/1999 Sb.

Projekt Podporou trhu práce k vyšší atraktivitě regionu Děčínska má první výstup - dokument Strategie Místního partnerství na podporu podnikání – analytická část

Napsal(a)  | Rubrika: Pro podnikatelé

V rámci projektu Podporou trhu práce k vyšší atraktivitě regionu Děčínska probíhá zpracování „Strategie na podporu podnikání“.  Projekt, na kterém se podílí statutární město Děčín, Okresní hospodářská komora Děčín a nezisková organizace Business & Professional Women, má za cíl přispět k podpoře zaměstnanosti regionu Děčínska.

V průběhu sekce workshopů, kterých se účastnili jak zástupci partnerských subjektů, tak především zástupci malých a středních firem z celého regionu, byly diskutovány hlavní potřeby a překážky, se kterými se potýkají začínající i stávající podnikatelé na území města Děčín. Prvním výstupem této společné snahy je, který se zabývá analýzou podnikatelského prostředí statutárního města Děčín a jeho podpory ze strany místní samosprávy, státní správy a EU. Věnuje se vyhodnocení provedených dotazníkových šetření popisujících současný stav místních firem i živnostníků a jejich možnosti rozvoje. Dokument bude podkladem pro návrhovou část, která by měla tvořit druhou a stěžejní část celé strategie na podporu podnikání.

 Přečtěno: 4518 krát Naposledy změněno úterý, 19 listopad 2013 15:23

ISO 9001:2015

ISO DĚČÍNStatutární město Děčín – Magistrát města Děčín získal od mezinárodní firmy se sídlem ve Švýcarsku certifikát pro systém kvality dle normy ISO 9001:2015.

KONTAKT

KONTAKT ÚŘADStatutární město Děčín | Magistrát města Děčín
Mírové náměstí 1175/5, 405 38 Děčín IV
Telefon: 412 593 111, 412 591 111
Datová schránka: x9hbpfn
ePodatelna: posta@mmdecin.cz