Potřebuji si vyřídit Objednat se na úřad Veřejné zakázky Úřední deska Kontakty Informace dle 106/1999 Sb.

Aktivity pracovní skupiny podnikání k 28.2. 2014

Napsal(a)  | Rubrika: PODNIKÁNÍ

Pracovní skupina připomínkovala návrh Strategie pro podporu podnikání, který byl zpracovatelkou firmou už odevzdán a schválen. Připravuje se projednání materiálu v odborných komisích rady města a na Hospodářské komoře. Do rady města by měla být Strategie předložena do konce března.
Část doporučených kroků strategie se začala realizovat. Byl upraven organizační řád magistrátu města. Odboru rozvoje v něm byla upřesněna pracovní náplň v oblasti komunikace s podnikateli a jednání s investory. V lednu se sešla první koordinační skupina Okresní hospodářské komory, města Děčín a Úřadu práce v Děčíně s cílem vzájemně se informovat o potenciálních investičních aktivitách firem, s jednání bude tisková zpráva Hospodářské komory. Město mimo jiné pomáhá firmě Constellium Extrusions Děčín s.r.o. v přípravě a investici k rozšíření výroby v Děčíně, RYKO, s.r.o. bylo podpořeno ve změně územního plánu. Nevyužívaný areál Četransu je nabízen místním firmám k investici. Diskutovány byly i souvislosti a vazby přípravy nového strategického plánu města ve vztahu potřebám místních firem (kvalifikační struktura, infrastruktura atp.).  
V oblasti cestovního ruchu se řešila možnost nabídky města Děčína lázeňským hostům v Teplicích, návrh využití dotace na podporu lodní dopravy k propagaci dopravy Děčín-Dresden po Labi a příprava marketingových materiálů na letní turistickou sezónu 2014. Na březen se připravuje  koordinační schůzka provozovatelů turistických zařízení.Přečtěno: 3962 krát Naposledy změněno středa, 20 srpen 2014 11:39
Mgr. Romana Silvarová

vedoucí kanceláře primátora

ISO 9001:2015

ISO DĚČÍNStatutární město Děčín – Magistrát města Děčín získal od mezinárodní firmy se sídlem ve Švýcarsku certifikát pro systém kvality dle normy ISO 9001:2015.

KONTAKT

KONTAKT ÚŘADStatutární město Děčín | Magistrát města Děčín
Mírové náměstí 1175/5, 405 38 Děčín IV
Telefon: 412 593 111, 412 591 111
Datová schránka: x9hbpfn
ePodatelna: posta@mmdecin.cz