Vytisknout tuto stránku

Vyplňte dotazník, pomůžete zlepšit dopravu

Napsal(a)  | Rubrika: Zprávy z radnice

Dotazníkové šetření ukáže, jak se lidé pohybují po městě. Průzkum přinese důležitá data, jenž povedou ke zlepšení a zefektivnění dopravy, ukáže na místa, kterými je nutné se výrazně zabývat, aby došlo ke změně. Radnice totiž připravuje Plán udržitelné městské mobility a analýza současného stavu je pro celkové zlepšení naprosto klíčová. 

Pohyb po městě za prací, školou, lékaři, kamarády a za odpočinkem se týká každého z nás. Město proto vytváří důležitý strategický dokument, který se zabývá udržitelnou městskou mobilitou. Ten by měl nastavit dlouhodobou vizi dopravy ve městě. Ke kvalitnímu zpracování dokumentu je potřeba zapojení široké veřejnosti, místních, regionálních i státních orgánů.


Dotazníkový průzkum bude probíhat od 17. září 2018 do konce listopadu 2018. Dotazník k vyplnění najdete na: https://cawi.nms.cz/decin1, webové stránku projektu SUMP: www.mobilitadecin.cz  .
Celá akce probíhá v rámci projektu „Efektivní strategické řízení veřejné správy v dopravě a mobilitě města Děčín“ jehož dílčí částí je vypracování strategického dokumentu „Plán udržitelné městské mobility města Děčín“.Přečtěno: 4901 krát Naposledy změněno středa, 24 říjen 2018 13:24