Potřebuji si vyřídit Objednat se na úřad Úřední deska Kontakty Úřední hodiny Informace dle 106/1999 Sb.

Inteligentní zastávka na Tyršově ulici se osvědčila, dopravní podnik nainstaluje další

Napsal(a)  | Rubrika: Zprávy z radnice

Tři nejfrekventovanější zastávky budou mít nové inteligentní panely. Moderní zastávky umí komunikovat a informují například o zpoždění. Hlásit mohou také krizové situace.


O jejich koupi rozhodli radní na základě pozitivních ohlasů cestujících. „První inteligentní zastávku jsme osadili na Tyršově ulici na jaře. Dopravní podnik ji dostal zapůjčenou na zkoušku,“ řekla Marie Blažková. Cestujícím se tak díky moderní technologii zlepšil přehled o spojích linek, o jejich zpoždění nebo výlukách. „Zaznamenali jsme opravdu pozitivní ohlasy, a proto jsme se rozhodli pořídit tyto panely i na jiné zastávky ve městě,“ doplnila Marie Blažková. Panely by měly být osazeny do konce roku na zastávky na Myslbekova a v ulici Pohraniční, v Děčíně IV bude u hlavní nádraží. Za všechny zastávky včetně té vypůjčené zaplatí město ze svého rozpočtu 638 tis. Kč bez DPH.

 Přečtěno: 1647 krát
Markéta Lakomá

tisková mluvčí Magistrátu města Děčín

ISO 9001:2015

ISO DĚČÍNStatutární město Děčín – Magistrát města Děčín získal od mezinárodní firmy se sídlem ve Švýcarsku certifikát pro systém kvality dle normy ISO 9001:2015.

KONTAKT

KONTAKT ÚŘADStatutární město Děčín | Magistrát města Děčín
Mírové náměstí 1175/5, 405 38 Děčín IV
Telefon: 412 593 111, 412 591 111
Datová schránka: x9hbpfn
ePodatelna: posta@mmdecin.cz

cialis ohne rezept viagra online kaufen gunstige kamagra 50 mg online