Potřebuji si vyřídit Objednat se na úřad Veřejné zakázky Úřední deska Kontakty Informace dle 106/1999 Sb.

Děčín má novou aplikaci pro mobilní telefony s OS Android a iOS

Napsal(a)  | Rubrika: Tiskové zprávy

Pohodlně se objednat na úřad, zaplatit parkovné, poslat dotaz a mnoho dalších zajímavých informací mohou lidé získat díky nové mobilní aplikaci přímo ze svého telefonu. Úřad totiž přišel s modernější aplikací pro chytré telefony. Mobilní aplikaci využívá město Děčín od roku 2011.


Nová aplikace pro mobilní telefony a smartfony pracující se systémem Android přináší jednu z nepropracovanějších městských aplikací v České republice. „Řada funkcí je napojena na vnitřní agendy magistrátu, tím je zaručena jednoduchá aktualizace údajů v aplikaci a návaznost na funkční systém úřadu,“ vysvětlil Tomáš Kejzlar, vedoucí oddělení informačních technologií. Aplikaci mohou využít jak občané města, tak turisté. Občané prostřednictvím svého telefonu jednoduše zjistí informace, které potřebují. Aplikace nabízí přehled životních situací, úřední desku, úřední hodiny magistrátu, odběr novinek. Možné je přímo z telefonu poslat dotaz, zaplatit parkovné a objednat se na jednotlivé agendy úřadu. Důležitým pomocníkem jsou také aktuální informace z dopravy. Turisté zase ocení informace o parkovacích místech a možnost placení parkovného. Nechybí ani přehled kulturních událostí. „Pro turisty je připraveno více jak 200 turisticky zajímavých objektů s popisem, fotografiemi a GPS souřadnicemi. Návštěvníkům stačí zadat kategorii, například koupaliště nebo hrady, zámky, zříceniny a přehledně si nechat na mapě zobrazit tyto body zájmu a telefon je k nim zavede,“ doplnil Tomáš Kejzlar. V nové aplikaci města Děčín najdou lidé mnohem více a rozšíření funkcí se připravuje s další aktualizací. V budoucnu bude možné rezervovat vstupenky na kulturní akce, dostupné budou jazykové verze a další propojení na agendy úřadu.připojte se na WiFi nebo mobilní internet a naskenováním QR kódu stáhněte aplikaci pro Android nebo z Google Play Android marketu.


rozcestník pro stažení aplikace pro váš telefona najdete na adrese

m.mmdecin.czPřečtěno: 3959 krát Naposledy změněno pondělí, 27 březen 2017 12:16

ISO 9001:2015

ISO DĚČÍNStatutární město Děčín – Magistrát města Děčín získal od mezinárodní firmy se sídlem ve Švýcarsku certifikát pro systém kvality dle normy ISO 9001:2015.

KONTAKT

KONTAKT ÚŘADStatutární město Děčín | Magistrát města Děčín
Mírové náměstí 1175/5, 405 38 Děčín IV
Telefon: 412 593 111, 412 591 111
Datová schránka: x9hbpfn
ePodatelna: posta@mmdecin.cz