Potřebuji si vyřídit Objednat se na úřad Veřejné zakázky Úřední deska Kontakty Informace dle 106/1999 Sb.

Aquapark omezí provoz

Napsal(a)  | Rubrika: Tiskové zprávy
Aquapark Děčín Aquapark Děčín foto: Zdeněk Čvančara

Od května do září bude z důvodu opravy střechy uzavřena budova děčínského Aquaparku. Částečné omezení provozu se dotkne také dětského brouzdaliště.

Poškozená hydroizolace střechy Aquaparku se bude v nejbližší době opravovat. V sobotu totiž uplynula lhůta pro podání námitek proti rozhodnutí výběrového řízení. „ Chceme smlouvu s vítěznou firmou podepsat co nejdříve. Práce na opravě střechy by se tak mohly rozběhnout někdy kolem 6. května,“ řekl Pavel Sinko, náměstek primátora. Demontovat se musí všechny konstrukční vrstvy včetně podhledu, elektro vedení, osvětlení a čidla elektrické požární signalizace. Nově pak budou provedeny veškeré konstrukční vrstvy střešního pláště, tepelná izolace, parotěsná izolace a položena bude nová střešní krytina z živičných pásů. Rekonstrukce střechy vyjde město na více jak 10 milionů korun a potrvá 18 týdnů. Po tuto dobu se budou muset návštěvníci Aquaparku obejít bez vnitřních bazénů. „K určitému omezení dojde i ve venkovním areálu. V první fázi stavby bude uzavřena jak restaurace, tak venkovní dětské brouzdaliště,“ vysvětlil Igor Bayer, ředitel Aquaparku Děčín. Opravy se pravděpodobně nedotknou provozu sauny a wellnes. O přesném termínu uzavření plavecké haly budeme informovat.Přečtěno: 4882 krát Naposledy změněno úterý, 23 duben 2013 11:00

ISO 9001:2015

ISO DĚČÍNStatutární město Děčín – Magistrát města Děčín získal od mezinárodní firmy se sídlem ve Švýcarsku certifikát pro systém kvality dle normy ISO 9001:2015.

KONTAKT

KONTAKT ÚŘADStatutární město Děčín | Magistrát města Děčín
Mírové náměstí 1175/5, 405 38 Děčín IV
Telefon: 412 593 111, 412 591 111
Datová schránka: x9hbpfn
ePodatelna: posta@mmdecin.cz