Potřebuji si vyřídit Objednat se na úřad Úřední deska Kontakty Úřední hodiny Informace dle 106/1999 Sb.

OTEVŘENÉ SLUŽBY

KLIKACÍ ROZPOČET MĚSTA DĚČÍN

OTEVŘENÁ DATA

REGISTR SMLUV

MAPOVÝ PORTÁL

MOBILNÍ APLIKACE

PROJEKTY MĚSTA DĚČÍN

PROJEKJTY MĚSTA

DĚČÍN PRO TURISTY

NAŠE OSTATNÍ PORTÁLY

portal proturisty

portal prorodiny

mestska policie

STŘEDISKO MĚSTSKÝCH SLUŽEB

portal komunitniho planovani

mestsky utulek

mapovy portal gis

SLEDUJTE NÁS NA FCB

POČASÍ V DĚČÍNĚ

Městská policie hledá zájemce o práci strážníků

Napsal(a)  | Rubrika: Tiskové zprávy

Výrazně posílit zejména pěší hlídkovou službu městské policie chce vedení Děčína. Řady městské policie by mělo posílit celkem deset strážníků, což umožní navýšení každé směny o jednu dvoučlennou hlídku. Zájemci o práci strážníka se už nyní mohou hlásit městské policii.

 


„Na území města máme celou řadu rizikových lokalit, které potřebují intenzivnější dohled. Občané z řady městských částí se na nás pravidelně obrací s žádostí o zvýšení zejména pěšího dohledu strážníků. Věříme, že personální navýšení se na pocitu bezpečí obyvatel pozitivně odrazí. Záleží samozřejmě na tom, v jakém horizontu se podaří stav strážníků naplnit. Vhodných uchazečů se zatím mnoho nehlásí,“ uvedla děčínská primátorka Marie Blažková. 

Právě výběr uchazečů je v současné době největší komplikací, což potvrzuje ředitel děčínské městské policie Marcel Horák. „V době velmi nízké nezaměstnanosti se kvalitní zájemci hledají obtížně, i přesto, že nábor strážníků inzerujeme už nějakou dobu, vhodných uchazečů máme zatím minimum,“ vysvětlil ředitel. Zájemce o práci strážníka musí být starší jednadvaceti let, od příštího roku se hranice posouvá na osmnáct let. Dále musí být zájemce zdravotně způsobilý, mít čistý trestní rejstřík a střední vzdělání s maturitní zkouškou, samozřejmostí je výborná fyzická kondice.
„Nové strážníky čeká po přijetí úvodní vzdělávací kurz zakončený zkouškou. Poté jsou strážníci zařazováni do směn. Začínající strážník může počítat s platem pohybujícím se kolem pětadvaceti tisíc korun a následným zvyšováním podle praxe a výsledků jeho práce,“ dodal ředitel. Zájemci o práci strážníka si mohou sjednat schůzku s ředitelem městské policie na tel. čísle 412 593 180 nebo na e-mailu marcel.horak@mmdecin.cz

 Přečtěno: 776 krát
Markéta Lakomá

tisková mluvčí Magistrátu města Děčín

ISO 9001:2015

ISO DĚČÍNStatutární město Děčín – Magistrát města Děčín získal od mezinárodní firmy se sídlem ve Švýcarsku certifikát pro systém kvality dle normy ISO 9001:2015.

KONTAKT

KONTAKT ÚŘADStatutární město Děčín | Magistrát města Děčín
Mírové náměstí 1175/5, 405 38 Děčín IV
Telefon: 412 593 111, 412 591 111
Datová schránka: x9hbpfn
ePodatelna: posta@mmdecin.cz

cialis ohne rezept viagra online kaufen gunstige kamagra 50 mg online