Potřebuji si vyřídit Objednat se na úřad Úřední deska Kontakty Úřední hodiny Informace dle 106/1999 Sb.

V soutěži Informační centrum roku 2017 je Děčín třetí v kraji

Napsal(a)  | Rubrika: Tiskové zprávy

Městské turistické informační centrum sídlící v knihovně se umístilo na třetím místě z 27 informačních center v kraji. Soutěž vyhlásila Asociace turistických center ve spolupráci s Vydavatelstvím Kam po Česku koncem června. Informační centrum v knihovně je od 1. července řízeno městem. V říjnu k němu přibude Turistické informační centrum na hlavním nádraží.

 


Turistické informační centrum se nachází v přízemí knihovny a je otevřeno každý den od 8 do 17 hodin. Zakoupit v něm můžete zajímavé regionální produkty, vstupenky na kulturní a společenské akce. Odborní pracovníci Vám pomohou naplánovat výlety nebo poradí nejlepší dopravní spojení do atraktivních míst v našem okolí. „Turistické informační centrum je vizitkou města. Často je to jedno z prvních míst, které návštěvníci města navštíví. Kvalita poskytovaných služeb je tedy velmi důležitá. Nabízené služby proto chceme dále rozšiřovat a vylepšovat,“ řekla Hana Cermonová, náměstkyně primátorky.Přečtěno: 593 krát
Markéta Lakomá

tisková mluvčí Magistrátu města Děčín

ISO 9001:2015

ISO DĚČÍNStatutární město Děčín – Magistrát města Děčín získal od mezinárodní firmy se sídlem ve Švýcarsku certifikát pro systém kvality dle normy ISO 9001:2015.

KONTAKT

KONTAKT ÚŘADStatutární město Děčín | Magistrát města Děčín
Mírové náměstí 1175/5, 405 38 Děčín IV
Telefon: 412 593 111, 412 591 111
Datová schránka: x9hbpfn
ePodatelna: posta@mmdecin.cz

cialis ohne rezept viagra online kaufen gunstige kamagra 50 mg online