Potřebuji si vyřídit Objednat se na úřad Úřední deska Kontakty Úřední hodiny Informace dle 106/1999 Sb.

OTEVŘENÉ SLUŽBY

KLIKACÍ ROZPOČET MĚSTA DĚČÍN

OTEVŘENÁ DATA

REGISTR SMLUV

MAPOVÝ PORTÁL

MOBILNÍ APLIKACE

PROJEKTY MĚSTA DĚČÍN

PROJEKJTY MĚSTA

DĚČÍN PRO TURISTY

NAŠE OSTATNÍ PORTÁLY

portal proturisty

portal prorodiny

mestska policie

STŘEDISKO MĚSTSKÝCH SLUŽEB

portal komunitniho planovani

mestsky utulek

mapovy portal gis

SLEDUJTE NÁS NA FCB

POČASÍ V DĚČÍNĚ

Aktivity pracovní skupiny pro životní prostředí k 30.6.2014

Napsal(a)  | Rubrika: ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Začala spolupráce s externí firmou MEPCO, s.r.o. na zpracování popisu rozvojových témat SPMD pro období 2014-2020. Projektové záměry PS ŽP se roztříštily hned do několika rozvojových cílů a staly se podkladem pro návrh typových opatření, kdy prioritní je pro nás stále „kvalita životního prostředí“ zahrnující 3 rozvojové cíle. Pod toto rozvojové téma skupina zahrnula zhruba 80% navržených projektových záměrů z oblasti odpadů, lesů, skal, vody, zvířat. Další rozvojové cíle, kde se PS ŽP podílí spíše okrajově, jsou „rozvoj infrastruktury cestovního ruchu“ (zapracována turistická infrastruktura v lesích – cesty, mobiliář, revitalizace rybníčků), dále „rozvoj kvalitního vzdělávání“ (eko-výchova na školách se zaměřením na ochranu zvířat, vody a lesní pedagogiku), a obsáhleji pak zasahujeme do cíle „kvalitní správa veřejných prostranství, jejich opravy a údržba“ (obnova a údržba zeleně ve městě – lesoparky, parky, sídlištní zeleň a ostatní veřejná zeleň, např. na hřbitovech).

Pokračuje i práce s databází strategických záměrů města Děčín, její aktualizace, doplňování – upřesňování informací, či zpracování karet projektových záměrů, v rámci ITI Chomutovsko-Ústecka.

I v průběhu tohoto období se členové PS seznamují a sledují řadu aktualizovaných informací, např. aktuální verze IROP či Operačních programů 2014-2020 (OP Doprava, OP Podnikání, OP Zaměstnanost, OP Životní prostředí, a další).Přečtěno: 2311 krát Naposledy změněno středa, 20 srpen 2014 11:35

ISO 9001:2015

ISO DĚČÍNStatutární město Děčín – Magistrát města Děčín získal od mezinárodní firmy se sídlem ve Švýcarsku certifikát pro systém kvality dle normy ISO 9001:2015.

KONTAKT

KONTAKT ÚŘADStatutární město Děčín | Magistrát města Děčín
Mírové náměstí 1175/5, 405 38 Děčín IV
Telefon: 412 593 111, 412 591 111
Datová schránka: x9hbpfn
ePodatelna: posta@mmdecin.cz

cialis ohne rezept viagra online kaufen gunstige kamagra 50 mg online