Potřebuji si vyřídit Objednat se na úřad Veřejné zakázky Úřední deska Kontakty Informace dle 106/1999 Sb.

Dva adventní víkendy jsou za námi, co nás ještě do Vánoc čeká?

Napsal(a)  | Rubrika: Dění ve městě

První adventní víkendy přinesly bohatý program nesrovnatelný s předchozími lety. Zajímavé akce na Vás čekají až do Vánoc. Program najdete na www.idecin.cz

V pátek 13.12. si přijďte zavzpomínat na Michala Tučného. Revival Michal Tučný rozezní náměstí už v 18 hodin, následovat budou Holokrci+Pitkin. Víkend 14. a 15. prosince bude opravdu nabitý. Na Masarykově náměstí můžete v sobotu vidět adventní kino pro děti i dospělé, vystoupení dětí z DDM nebo Anděly divadla Kvelb, v neděli se pak představí Základní umělecká škola, Věra Klásková a spol., program doplní soutěž o nejlepší vánočku a na závěr zazní Zvonkohra. Třetí adventní víkend se ale koná spousta akcí po celém městě, jako například Vánoční bazar v divadle a na zámku v sobotu Zámecké pohádkové odpoledne a v neděli Zámecké trhy nebo 3. adventní koncert. Ve čtvrtek 19.12. přiveze do Děčína kamion Andělské Vánoce.
Nudit se nebudete ani o posledním adventním víkendu. Na Masarykově náměstí v sobotu 21.prosince v rámci Vánoc s Rádiem Děčín zazpívají David Deyl, Jakub Šindelář a Martin Maxa, budou zde probíhat vánoční soutěže, Děčínský smíšený sbor přednese Rybovu mši vánoční. Večer od půl deváté zažije Děčín Laser show. Na zámku se v neděli 22.prosince uskuteční 4. adventní koncert.
Stále platí, že si můžete v týdnu zajít na svaření víno nebo na vystoupení děčínských škol.

 

Betlémské světlo
Také letos dorazí Betlémské světlo do Děčína. Od soboty 21. prosince, kdy světlo přivezou do Děčína na hlavní nádraží skauti vlakem č. 690, si budou moci lidé světýlko vyzvednout na v Křížové ulici před Vinotékou, a to v sobotu 21.12. od 13,30 do 21 hodin, pondělí 23.12. od 9 do 18 hodina na Štědrý den od 9 do 14 hodin. Stánky jsou otevřené až do 27.12. Na Štědrý den si můžete světlo vyzvednout od 9 do 14 hodin. Vše k Betlémskému světlu najdete na www.betlemskesvetlo.cz.

 

Zpívající strom
Přijďte se podívat nebudete litovat. V Křížové ulici jsme pro vás nechali vyzdobit jeden strom. Když pod ním si pod ním zazpíváte, zahrajete na hudební nástroj, zatleskáte nebo si jen nahlas povídáte, k vám začne promlouvat barevnou řečí světýlek. Je to opravdu velká zábava a my budeme rádi, když nám natočíte krátké video, které přidáte do komentáře pod příspěvek na FB Děčín pro turisty. Poslední adventní víkend nejlepší videa oceníme drobným dárkem.

 

 Přečtěno: 937 krát Naposledy změněno pátek, 13 prosinec 2019 10:02

ISO 9001:2015

ISO DĚČÍNStatutární město Děčín – Magistrát města Děčín získal od mezinárodní firmy se sídlem ve Švýcarsku certifikát pro systém kvality dle normy ISO 9001:2015.

KONTAKT

KONTAKT ÚŘADStatutární město Děčín | Magistrát města Děčín
Mírové náměstí 1175/5, 405 38 Děčín IV
Telefon: 412 593 111, 412 591 111
Datová schránka: x9hbpfn
ePodatelna: posta@mmdecin.cz