Potřebuji si vyřídit Objednat se na úřad Úřední deska Kontakty Úřední hodiny Informace dle 106/1999 Sb.

Podzimní část deratizace města

Napsal(a)  | Rubrika: Dění ve městě

Na začátku října byla zahájena podzimní část deratizace města, která potrvá až do 29. října. V objektech a na prostranstvích se provádí povrchová pokládka, u dešťových a kanalizačních vpustí a nor pak i podpovrchová pokládka. Jednotlivé etapy pokládek deratizačních nástrah se realizují ve stejném časovém období, shodný je jak způsob, tak druh pokládané nástrahy.

Na odbor životního prostředí magistrátu byla od letošního června do září podána řada oznámení na výskyt škodlivých hlodavců v těchto částech města:

Děčín 4  - lokalita ul. Čs. Legií, Plzeňská, Palackého, Bezručova, lokalita ul. Teplická a Na Úpatí,
Děčín 5 – ul. Ústecká,
Děčín 6 – ul. U Tvrze,
Děčín 7 – ul. Vilsnická,
Děčín 8 – lokalita ul. Teplická, Saská.

Dále je nutné na základě výsledku jarní akce a opakovaných podnětů deratizaci provést v maximálně možném rozsahu i v dalších lokalitách:
 
Děčín 1 – ul. Labská, Sládkova,
Děčín 2 - ul. Kamenická,
Děčín 3 - ul. Zelená,
Děčín 4 - ul. Příbramská, okolí Jílovského potoka,
Děčín 6 - ul. Krásnostudenecká.

Trvalým problémem, který přispívá ke zdárnému množení škodlivých hlodavců, je především nepořádek, který je pro hlodavce jak zdrojem potravy, tak místem pro hnízdění. Nepořádek není jen na volném prostranství, velkým problémem bývají dvory a sklepní (suterénní) prostory domů, mnohdy soukromé objekty a domy obývané „nepřizpůsobivými“ obyvateli.

Doporučujeme všem provést deratizaci svých pozemků – objektů v termínu shodném s plošnou deratizací města, čímž bude zajištěn maximální deratizační efekt. Náklady související s deratizací hradí majitel, příp. uživatel objektu či pozemku.

Upozorňujeme, že v průběhu celé akce mohou občané sdělovat své postřehy, připomínky a požadavky na odbor životního prostředí – Ing. Moučková (tel. 412 591 465) nebo na koordinující firmu – p. Toman (tel. 603 879 021).
 
Město za deratizaci zaplatí cca do 150 tis. Kč + DPH.Přečtěno: 723 krát Naposledy změněno pondělí, 09 říjen 2017 10:25
Mgr. Romana Silvarová

vedoucí kanceláře primátora neurontin 100mg

ISO 9001:2015

ISO DĚČÍNStatutární město Děčín – Magistrát města Děčín získal od mezinárodní firmy se sídlem ve Švýcarsku certifikát pro systém kvality dle normy ISO 9001:2015.

KONTAKT

KONTAKT ÚŘADStatutární město Děčín | Magistrát města Děčín
Mírové náměstí 1175/5, 405 38 Děčín IV
Telefon: 412 593 111, 412 591 111
Datová schránka: x9hbpfn
ePodatelna: posta@mmdecin.cz

cialis ohne rezept viagra online kaufen gunstige kamagra 50 mg online