Potřebuji si vyřídit Objednat se na úřad Úřední deska Kontakty Úřední hodiny Informace dle 106/1999 Sb.

Týden nejen pro seniory

Napsal(a)  | Rubrika: Dění ve městě

První říjnový týden bude již potřetí za sebou patřit seniorům a nejen jim. Město ve spolupráci s neziskovými a svými příspěvkovými organizacemi připravilo od 2. do 8. října opět zajímavý program s pestrou nabídkou nejrůznějších aktivit nejen pro seniory, ale také pro jejich rodiny a přátele.


„Akci Týden nejen pro seniory pořádáme letos již potřetí a každoročně vzrůstající zájem o tyto aktivity je známkou toho, že si nachází svoje příznivce. Reagujeme tím dlouhodobě na potřeby našich občanů, kteří si v nabízeném programu od 2. do 8. října najdou „to své“ za snížené vstupné, případně zcela zadarmo. Díky velkému nasazení městských příspěvkových organizací, odboru sociálních věcí, ale i soukromých subjektů se nám podařilo zajistit lákavý program, který umožní, aby senioři společně s dětmi, vnoučaty nebo přáteli aktivně strávili krásné chvíle. Chceme, aby si senioři užili naše město,“ řekla Hana Cermonová, náměstkyně primátorky.
Na všechny v týdnu od 2. do 8. října čeká pestrý program. Zařízení, jejichž cílovou skupinou jsou senioři, pořádají dny otevřených dveří.  Zajít bude možné za kulturou do městského divadla na francouzskou komedii Půldruhé hodiny zpoždění, do kina nebo na Střelnici. Tady se mohou všichni těšit na vystoupení Josefa Zímy a Yvetty Simonové. Akce v divadle i na Střelnici jsou zdarma. Stejně tak i Posezení s živou hudbou v Klubu seniorů „Zlatý podzim“ v Bezručově ulici.  Děčínská zoo zve na prohlídku s výkladem a po celý týden budou moci senioři 65+ navštívit zoo za symbolickou cenu 10 Kč. Aquapark nabídne ke vstupu do bazénu kávu nebo čaj zdarma. Snížené vstupné poskytne také Zámek Děčín a několik akcí má nachystaných i městská knihovna. Ani sportovci nepřijdou zkrátka, přihlásit se mohou do turnaje tříčlenných družstev seniorů v pétanque nebo na turnaj ve stolním tenise.

Dostupné přílohy:


Přečtěno: 905 krát Naposledy změněno pondělí, 18 září 2017 16:42
Mgr. Romana Silvarová

vedoucí kanceláře primátora buy Lyrica uk

ISO 9001:2015

ISO DĚČÍNStatutární město Děčín – Magistrát města Děčín získal od mezinárodní firmy se sídlem ve Švýcarsku certifikát pro systém kvality dle normy ISO 9001:2015.

KONTAKT

KONTAKT ÚŘADStatutární město Děčín | Magistrát města Děčín
Mírové náměstí 1175/5, 405 38 Děčín IV
Telefon: 412 593 111, 412 591 111
Datová schránka: x9hbpfn
ePodatelna: posta@mmdecin.cz

cialis ohne rezept viagra online kaufen gunstige kamagra 50 mg online