Potřebuji si vyřídit Objednat se na úřad Úřední deska Kontakty Úřední hodiny Informace dle 106/1999 Sb.

Tyršův Děčín se blíží

Napsal(a)  | Rubrika: Dění ve městě

Již tento víkend 16. a 17. září ožije Děčín sportem a zábavou. Třetí zářijový víkend, kdy si připomeneme 185. výročí narození našeho slavného rodáka Miroslava Tyrše, bude nabitý akcemi pro celou rodinu. Přijďte se podívat na Smetanovo nábřeží, Mariánskou louku, ale také do zámeckých zahrad a Křížové ulice.


V sobotu 16. září dopoledne pořádá Sokolská župa Severočeská – Novákova a turistický oddíl pochod z Děčínského Sněžníku do Děčína. U rogala odpoledne vystoupí –kapely U-Style, Los Pelotudos, Nejenjazz band, Ondřej Ruml a Tomáš Kettner s překvapením. V Křížové ulici se naučíte Salsu Vibrasil, poslechnete Smyčcové těleso Impira pod vedením paní Kulhánkové a pobavíte se s divadlem Krajánek. Z Mariánské louky se stane louka sportovní s prezentací děčínských sportovních oddílů, jejich aktivity si můžete  i vyzkoušet. Na přilehlém parkovišti si děti užijí hopsárium pod širým nebem. Neděle 17. září bude patřit především vzpomínce na Miroslava Tyrše. Zahájí ji pietní akt u sochy na Smetanově nábřeží, pokračovat bude vystoupením Pěveckého sbor Sokola Dětenice, Mažoretek ze Sokola Rakovník a oddílu FaJJn  aerobik Jitky Jirušové. Na závěr se vydá průvod vedoucí dva koně na zámek k rodnému domku zakladatele Sokola.
Podrobné informace k akci Tyršův Děčín včetně konkrétního programu najdete na www.tyrsuvdecin.cz.Přečtěno: 908 krát Naposledy změněno středa, 13 září 2017 10:54
Mgr. Romana Silvarová

vedoucí kanceláře primátora follow

ISO 9001:2015

ISO DĚČÍNStatutární město Děčín – Magistrát města Děčín získal od mezinárodní firmy se sídlem ve Švýcarsku certifikát pro systém kvality dle normy ISO 9001:2015.

KONTAKT

KONTAKT ÚŘADStatutární město Děčín | Magistrát města Děčín
Mírové náměstí 1175/5, 405 38 Děčín IV
Telefon: 412 593 111, 412 591 111
Datová schránka: x9hbpfn
ePodatelna: posta@mmdecin.cz

cialis ohne rezept viagra online kaufen gunstige kamagra 50 mg online