Potřebuji si vyřídit Objednat se na úřad Veřejné zakázky Úřední deska Kontakty Informace dle 106/1999 Sb.

Město ocenilo sportovce

Napsal(a)  | Rubrika: Dění ve městě
Úspěšný oddíl vodního póla Úspěšný oddíl vodního póla

Také letos ocenilo město úspěšné děčínské sportovce, a to hned dvakrát. Nejprve se na zámku sešly děti a mládež do 18 let, později pak dospělí nad 18 let. Zástupci Děčína touto formou děkují sportovcům za jejich reprezentaci již více než 10 let.


„Sport je důležitou součástí života. Naše město je plné sportovců a o to více mě těší, že jsou mnozí z nich úspěšní i za hranicemi Děčína. Všem patří veliký dík,“ řekla náměstkyně primátorky Hana Cermonová. Sportovní oddíly a kluby měly možnost až do konce října nahlásit úspěchy nejen jednotlivců, ale i celých týmů na mistrovstvích republiky nebo evropských či světových kláních. V roce 2015 bylo na děčínský zámek pozváno celkem 28 dětí a 4 mládežnické týmy. Večerního setkání se zúčastnilo 23 jednotlivců, 2 sportovní kolektivy, 4 trenéři a také byl oceněn jeden sportovec za celoživotní činnost.

Děčínští sportovci letos úspěšně město reprezentovali ve sportovních odvětvích, jako veslování, jezdectví, vodní pólo, basketbal, judo, karate, kajak, orientační cyklistika, vodní motorismus, street dance, cheerleaders, střelba, box, triatlon, letní biatlon, canicross, krasobruslení, kuželky, šachy,  jízda na jednokolce, kulturistika nebo také sportovní lezení. Za celoživotní činnost v oblasti sportu si převzal ocenění Miroslav Chrastný, dlouholetý hráč basketbalu a prezident BK Děčín, za jehož vedení se klub dostal do nejvyšší soutěže.

Dostupné přílohy:


Přečtěno: 1901 krát Naposledy změněno pondělí, 21 prosinec 2015 11:01

ISO 9001:2015

ISO DĚČÍNStatutární město Děčín – Magistrát města Děčín získal od mezinárodní firmy se sídlem ve Švýcarsku certifikát pro systém kvality dle normy ISO 9001:2015.

KONTAKT

KONTAKT ÚŘADStatutární město Děčín | Magistrát města Děčín
Mírové náměstí 1175/5, 405 38 Děčín IV
Telefon: 412 593 111, 412 591 111
Datová schránka: x9hbpfn
ePodatelna: posta@mmdecin.cz