Vytisknout tuto stránku

Město pro rodiny

Napsal(a) 
 Ministerstvo-práce-a-sociálních-věcí-Logo

 

Název projektu Město pro rodiny
Registrační číslo projektu                               
 0502/14
Webové stránky projektu  -
Kontaktní informace
Mgr. Anna Zemanová - projektový manažer 
Další informace
Informace o programu Projekt „Město pro rodiny" vznikl v rámci výhry v soutěži „Obec přátelská rodině", kterou vyhlašuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR. Město Děčín zde v kategorii měst s počtem obyvatel nad 50 tis. obsadilo druhou příčku a získalo tak možnost žádat o neinvestiční dotaci ve výši 275 tis. Kč.
Obsah projektu Projekt „Město pro rodiny" navazuje na strategický dokument „Koncepce prorodinné politiky města Děčín pro období 2014 – 2018" a jeho cílem je podpořit rodinu v celém jejím generačním spektru. Projekt naplňuje svými aktivitami cíle z koncepce. Snaží se zaměřit na co nejvíce cílových skupin. Hlavními cílovými skupinami jsou senioři, děti a rodiče. Hlavní aktivity představují kulturní akce pro různé věkové kategorie, rozšíření nabídky a možností vybraných nestátních neziskových či příspěvkových organizací a podpora venkovních aktivit vhodných pro rodinu.
Cíl projektu Cílem projektu je podpořit aktivity příspěvkových a neziskových nestátních organizací a podpořit kulturní akce pro rodiny, děti i seniory. Projekt město pro rodiny by měl rodinám, dětem i seniorům zpříjemnit život ve městě Děčíně.
Rozpočet

Celkové náklady 275 tis. Kč

Termín realizace
06/2015 - 12/2015


Přečtěno: 155388 krát Naposledy změněno úterý, 03 listopad 2015 12:37